mar 12 2014

ROK 2014 – ROKIEM 50-LECIA SZKOŁY

Important!

W tym roku mija 50 lat od powstania naszej placówki.
22 października 2014 r. odbyły się uroczyste obchody 50-lecia szkoły.
Program obchodów
Historia Szkoły 21 

wrz 08 2013

ELEKTRONICZNY DZIENNIK LEKCYJNY

Important!

ZALOGUJ SIĘ DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

paź 21 2014

Relacja z Tygodnia Świadomości Dysleksji

Tydzień Świadomości Dysleksji za nami. Zapraszamy do galerii zdjęć i relacji z wydarzenia  :-P .

paź 14 2014

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pani Dyrektor Ewa Rojewska
uhonorowała następujących nauczycieli i pracowników Gimnazjum nr 21
Nagrodą Dyrektora Szkoły:

Panią wicedyrektor Annę Kużel
Panią Magdalenę Kamińską
Panią Małgorzatę Prinz
Panią Weronikę Sarwę
Panią Marię Springer
zespół nauczycieli w składzie:
Pani Ilona Kulik, Pani Izabela Kamińska-Smolarek, Pan Wojciech Olszewski
Panią Ewę Stawicką
Panią Marzannę Fuhrmann
Pana Romana Milasa
Pana Edwarda Kryczkę

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała
Pani Izabela Kamińska-Smolarek

Zdjęcia z wydarzenia

paź 13 2014

15 października odbędzie się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2014/2015

W środę 15 października, grupa uczniów naszego gimnazjum weźmie udział w uroczystym rozpoczęciu sportowego roku szkolnego 2014/2015. Po raz pierwszy toruńska młodzież stanie na płycie nowej hali sportowej przy ulicy Bema, na której odbywać się będą m.innymi zawody lekkoatletyczne. Wraz z opiekunami przemaszerują z transparentami z logo swojej szkoły, odśpiewają hymn państwowy i rozpoczną sportową rywalizację, uczestnicząc w biegu sztafetowym 4x200m ( 2 dziewczynki i 2 chłopców) Przed nami seria zawodów. Liczymy na waszą aktywność, wolę walki z zachowaniem zasad fair play.

Pamietajcie: nasz szkolny program,, Żyj zdrowo na sportowo” stworzyliśmy dla Was. Kto w tym roku zdobędzie tytuł najbardziej usportowionej klasy, a kto będzie najlepszym sportowcem i sportsmenką naszej szkoły? Zbierajcie punkty za każdą aktywność i wygrywajcie!! (przeczytajcie regulamin naszego programu).

Ze sportowymi pozdrowieniami nauczyciele wychowania fizycznego

paź 10 2014

Dla Adriana…

DSC05821

12 października minęła pierwsza rocznica śmierci ucznia naszej szkoły – Adriana Balcerowicza. To tragiczne wydarzenie w dalszym ciągu wywołuje w nas wiele emocji, skłania do refleksji i zadumy nad tym, co nieuchronne. W piątek
10 października uczniowie z klasy Adriana wraz z wychowawcą, w imieniu społeczności Gimnazjum nr 21 w Toruniu, złożyli kwiaty i zapalili znicze na jego grobie oraz wzięli udział  we mszy św. w intencji Adriana.

Adrianie, pamiętamy i żałujemy, że tak krótko byłeś z nami…

paź 07 2014

Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Październik jest ogłoszony Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Przez cały miesiąc biblioteka szczególnie zaprasza czytelników na wspólne świętowanie. Na każdego czeka coś słodkiego. Wspólnie tworzymy plakat do tegorocznego hasła: Kto czyta książki, ten żyje podwójnie. Zapraszamy!

MMBS

wrz 25 2014

Blog naszej szkoły

Ruszył blog naszej szkoły prowadzony przez klasy media-art. Zachęcamy wszystkich do komentowania wydarzeń i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami  :-P . Oto link: http://www.media-art-21.blog.pl/

wrz 25 2014

Wybory do Zarządu SU

W poniedziałek 22 września na 2, 3 i 4 lekcji odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015. Skład Zarządu przedstawia się następująco: Klaudia Troszyńska (przewodnicząca), Joanna Gostańska (wiceprzewodnicząca), Zuzanna Majszewska (wiceprzewodnicząca), Sandra Nikleniewicz (protokolant), Piotr Sokołowski (sekcja techniczna). Opiekunem SU jest p. Aleksandra Jurkiewicz.

SU

lip 25 2014

Wygraliśmy w budżecie partycypacyjnym!!!

Uczniowie, Rodzice, sympatycy naszej szkoły! W Toruniu zakończyła się procedura budżetu partycypacyjnego na rok 2015 i ogłoszone zostały wyniki głosowania. Mieszkańcy rozdzielili kwotę 6.580.000 zł i wybrali 53 projekty, które zostaną zrealizowane w 2015 r. Wśród nich jest projekt dotyczący naszej szkoły: projekt integracji terenu Gimnazjum nr 21 z otaczającymi terenami w zakresie poprawy możliwości dojazdu, parkowania oraz lepszego wykorzystania terenów rekreacyjnych i sportowych szkoły.
WSZYSTKIM, którzy wsparli nas w głosowaniu, DZIĘ-KU-JE-MY!!! Oto lista projektów: zobacz.

lip 10 2014

Nowe odcinki TV21

Zachęcamy do obejrzenia TV21 Odcinek 6

Trochę wakacyjny TV21 Odcinek 7

lip 08 2014

stypendium socjalne dla uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Drodzy Rodzice

Na stronie Urzędu Miasta Torunia pojawiły się informacje dotyczące składania wniosków na stypendium socjalne w roku szkolnym 2014/2015:

http://www.torun.pl/pl/nauka/stypendium-szkolne-2014/2015

Zapraszam osoby zainteresowane do zapoznania się z zasadami i drukami. W razie pytań proszę kontaktować się z sekretariatem szkoły lub Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Torunia.

Wnioski będą wydawane w szkole od sierpnia.

Starsze posty «