mar 12 2014

ROK 2014 – ROKIEM 50-LECIA SZKOŁY

W roku 2014 minęło 50 lat od powstania naszej placówki.
22 października 2014 r. odbyły się uroczyste obchody 50-lecia szkoły.
Galeria zdjęć z uroczystości
Historia Szkoły 21

wrz 08 2013

ELEKTRONICZNY DZIENNIK LEKCYJNY

ZALOGUJ SIĘ DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

mar 03 2015

Walentynki

W piątek 13 lutego odbył się w naszej szkole koncert walentynkowy. Na każdej przerwie mogliśmy posłuchać romantycznych piosenek miłosnych oraz dedykacji :). Koncert przygotowali uczniowie klas 1a, 1c i 2c pod opieką
p Ilony Kulik i p. Ani Stemperskiej.
Miłą niespodzianką były przygotowane przez uczniów pyszne ciasteczka, które były rozdawane podczas przerw. Na długiej przerwie odbył się apel walentynkowy. Podczas apelu zostały ogłoszone wyniki konkursów na najpiękniejszą kartkę walentynkową oraz wiersz o tematyce miłosnej. W konkursie na kartkę walentynkową zwyciężyli: I  miejsce – Daria Kołodziej z kl. 3a, II miejsce – Ola Mienik z kl. 2c, III miejsce – Magda Olkowska z kl. 2e. W konkursie na wiersz o tematyce miłosnej zwyciężyli: I miejsce – Mateusz Iwański z kl. 2c, II miejsce – Anna Inczewska z kl 1c, III miejsce – Paulina Milewska z kl. 2c). Zwycięzcom gratulujemy!!! Nasz apel uświetnił występ uczennicy Ani Inczewskiej z klasy 1c, która przepięknie zaśpiewała utwór Rihanny.
Wszystkim życzymy dużo miłości i uśmiechu, nie tylko z okazji walentynek ;)

Zdjęcia z wydarzenia

Uczniowie klasy 1c

lut 27 2015

Rekrutacja na rok szkolny 2015/2016

Informujemy, że są już dostępne nowe kryteria rekrutacji do naszego gimnazjum na rok szkolny 2015/2016.

Zapraszamy do zakładki Szkoła – Aktualności – Rekrutacja na rok szkolny 2015/2016 lub kliknąć w link

lut 12 2015

Konkurs na maskę…

Podajemy wyniki konkursu na maskę karnawałową, organizowanego przez naszą szkołę:

Maski Gim2015 - Kopia (2)

Gimnazjum nr 21:

I miejsce – Karolina Ciesińska z kl. 3e

II miejsce – Aleksandra Mienik z kl. 2c

III miejsce – Szymon Czaja z kl. 3e

wyróżnienie – Monika Rybicka z kl. 1c

Szkoły podstawowe:

Maski SP 2015

I miejsce – Anna Kryger z SP nr 11

II miejsce – Franek Bołądź i Marta Smolarek z SP nr 7

III miejsce – Zofia Michałowska z SP nr 11

wyróżnienie – Zofia Krogolewska z SP nr 27

Wszystkim gratulujemy!

lut 11 2015

Trzeci nocny maraton filmowy

Uwaga uczniowie!

Zapraszamy na TRZECI NOCNY MARATON FILMOWY

Kiedy?   W nocy z 13 marca na 14 marca 2015 r. (w godz. 18.00 – piątek – 9.00 – sobota)
Gdzie?    Sala 34 (seanse) i sala 35 (jadalnia)

Zgłoszenia chętnych do udziału w nocnym maratonie wraz z pisemną  zgodą rodziców przyjmują p. Aneta Augustynowicz i p. Magdalena Kamińska; (ilość miejsc ograniczona :-( )

Koniecznie przynieście: śpiwór, przybory toaletowe, ręcznik, prowiant na kolację, słodycze i napoje. Zapewniamy herbatkę do posiłków, a przede wszystkim dobre filmy i udaną zabawę  :mrgreen:

Wasze propozycje filmowe prosimy zgłaszać do 10 marca 2015 r.

lut 11 2015

Mecz w piłkę siatkową

W poniedziałek 9 lutego o godzinie 15.30 odbył się mecz w siatkówkę pomiędzy nauczycielami i pracownikami naszej szkoły a uczniami. W drużynie nauczycieli wystąpili p. Aneta Augustynowicz, p. Magdalena Nalaskowska,
p. Leszek Dąbrowski, p. Roman Milas, p. Wojciech Olszewski. Drużynę uczniów reprezentowali chłopcy z klasy 3d (Adrian Mulkowski, Łukasz Belchnerowski, Błaszkiewicz Przemysław, Damian Janowicz, Kacper Kryszkiewicz) i 3e (Sławomir Bubień, Piotr Sokołowski i Maciej Szczepaniak). Po emocjonującym Tie-breaku zwyciężyli uczniowie wynikiem 3:2. Mecz oglądała licznie zgromadzona publiczność, która bardzo mocno dopingowała kolegów z boiska. Gratulujemy zwycięzcom. Nauczyciele liczą na rewanż w niedalekiej przyszłości :)).

lut 10 2015

Święto Szkoły

24 stycznia 2015 r. minęła 94. rocznica urodzin naszego patrona Tony’ego Halika. Jak co roku cała społeczność szkolna obchodziła ten dzień bardzo uroczyście. W tym roku Święto Szkoły odbyło się 26 stycznia 2015 r. pod hasłem Ja w podróży… Pierwszą częścią było oficjalne spotkanie całej społeczności szkolnej w sali gimnastycznej. W trakcie uroczystości Pani Dyrektor Ewa Rojewska wręczyła Halikowe Róże Wiatrów w czterech kategoriach (Super Belfer 21 – p. Leszek Dąbrowski, Super Nastolatek 21 – Klaudia Troszyńska z kl. 3e, Złoty Człowiek 21 – p. Edward Kryczka i Przyjaciel 21 – p. Beata Smętek) oraz zostały podsumowane konkursy specjalnie organizowane z okazji „Święta Szkoły”.

Czytaj wpis

sty 27 2015

Odcinek telewizji szkolnej TV 21

Zachęcamy do obejrzenia drugiego w tym roku szkolnym odcinka telewizji szkolnej TV 21:

sty 27 2015

Konkurs fotograficzny

W konkursie fotograficznym „Tu byłem” zorganizowanym z okazji Dnia Patrona wygrały następujące zdjęcia:

I miejsce –  „Zakopane”  Marty Florkowskiej z kl. 1c        i       „Nowy Jork” Agaty Jurgiel  z SP16 w Warszawie
         marta florkowska zakopane                           agata jurgiel
II miejsce – „Chorwacja – most” Julii Chmiel z kl. 1c     i           „Parasole” Poli Borkowskiej z SP16 w Warszawie
            julia chmiel chorwacja                           pola borkowska
III miejsce – „Wyspa” Klaudii Ohl z kl. 2a                    i                  „Panorama” Julii Nowakowskiej z kl. 2c
          klaudia ohl                       julia nowakowska
GRATULUJEMY!  :-P

sty 24 2015

Tony Halik w pigułce!

24 stycznia minęła kolejna rocznica urodzin naszego patrona Tony’ego Halika. W poniedziałek 26 stycznia odbyło się Święto Szkoły. Zachęcamy do obejrzenia filmiku o życiu Tony’ego. Film został przygotowany przez Wojciecha Cejrowskiego – dziennikarza i podróżnika, autora programu „Boso przez świat”.

sty 20 2015

W Muzeum Podróżników

Z okazji zbliżającego się Dnia Patrona klasy  zwiedzały Muzeum Podróżników, by bliżej poznać sylwetkę Tony’ego Halika i obejrzeć wystawy. Na zdjęciach klasy 3e, 1a, 1c i 1d pod opieką pań: Ilony Kulik , Anny Stemperskiej, Anny Wiśniewskiej i pana Wojciecha Olszewskiego Galeria zdjęć

Starsze posty «