mar 12 2014

ROK 2014 – ROKIEM 50-LECIA SZKOŁY

[important]W roku 2014 minęło 50 lat od powstania naszej placówki.
22 października 2014 r. odbyły się uroczyste obchody 50-lecia szkoły.
Galeria zdjęć z uroczystości
Historia Szkoły 21
[/important]

wrz 08 2013

ELEKTRONICZNY DZIENNIK LEKCYJNY

[important]ZALOGUJ SIĘ DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO[/important]

sty 27 2015

Odcinek telewizji szkolnej TV 21

Zachęcamy do obejrzenia drugiego w tym roku szkolnym odcinka telewizji szkolnej TV 21:

sty 27 2015

Konkurs fotograficzny

W konkursie fotograficznym „Tu byłem” zorganizowanym z okazji Dnia Patrona wygrały następujące zdjęcia:

I miejsce –  „Zakopane”  Marty Florkowskiej z kl. 1c        i       „Nowy Jork” Agaty Jurgiel  z SP16 w Warszawie
         marta florkowska zakopane                           agata jurgiel
II miejsce – „Chorwacja – most” Julii Chmiel z kl. 1c     i           „Parasole” Poli Borkowskiej z SP16 w Warszawie
            julia chmiel chorwacja                           pola borkowska
III miejsce – „Wyspa” Klaudii Ohl z kl. 2a                    i                  „Panorama” Julii Nowakowskiej z kl. 2c
          klaudia ohl                       julia nowakowska
GRATULUJEMY!  :-P

sty 24 2015

Tony Halik w pigułce!

24 stycznia mija kolejna rocznica urodzin naszego patrona Tony’ego Halika. W poniedziałek 26 stycznia – Święto Szkoły. Zachęcamy do obejrzenia filmiku o życiu Tony’ego. Film został przygotowany przez Wojciecha Cejrowskiego – dziennikarza i podróżnika, autora programu „Boso przez świat”.

sty 20 2015

W Muzeum Podróżników

Z okazji zbliżającego się Dnia Patrona klasy pierwsze wybrały się do Muzeum Podróżników, by bliżej poznać sylwetkę Tony’ego Halika i zwiedzić wystawy. Na zdjęciach klasy 1a i 1c pod opieką pań: Ilony Kulik i Anny Stemperskiej. Galeria zdjęć

sty 08 2015

Konkursy z okazji Święta Szkoły

Zachęcamy uczniów do udziału w konkursach zorganizowanych z okazji Święta Szkoły. Szczegóły w załączonych linkach:

Szkolny konkurs poetycki „W podróży”P

V Szkolny Konkurs Literacki „Podróże marzeń”

Termin oddawania prac: 20 stycznia 2015 r.

Oprócz tego zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Portret Patrona Szkoły”.

Technika: dowolna
Format: A 3, A 4
Termin: do 19 stycznia 2015 r.

Podpisane prace należy złożyć do p.Aleksandry Jurkiewicz

sty 06 2015

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” 2015

Figurki Figurka - Kangur czerwony, COLLECTA

Uprzejmie informuję, że w czwartek 19 marca 2015 r  odbędzie się

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Serdecznie zapraszam uczniów do wzięcia udziału w tym konkursie.

Opłata konkursowa wynosi 8 zł.

Zapisy i wpłaty u nauczycieli matematyki do dnia 15 stycznia 2015 r.

Szkolny opiekun Konkursu „Kangur Matematyczny”

mgr Ewa Chwiałkowska

gru 18 2014

Filmik konkursowy

Prezentujemy filmik (i kilka zdjęć podczas pracy) klasy 2c i grupy telewizji szkolnej TV21 przygotowany na konkurs Ministerstwa Edukacji Narodowej „Książki naszych marzeń”. W konkursie nie wygraliśmy. Tak bywa. Mamy jednak nadzieję, że wraz z nowym rokiem uda się zakupić do biblioteki choć część książek z listy naszych marzeń… Ministerstwo Edukacji Narodowej napisało na stronie konkursu „Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie. Chcielibyśmy nagrodzić wszystkich, ale jak to w konkursach bywa, nie jest to możliwe Obiecujemy jednak, każda ze szkół która wysłała do nas zgłoszenie, otrzyma niespodziankę W tym konkursie i tak nie ma przegranych! dziękujemy!” :)

Fotka1   Fotka3   Fotka4

gru 05 2014

Nasz sukces!

Daria Kowalska z kl. 3c awansowała do wojewódzkiego etapu konkursu z języka niemieckiego. Gratulacje
i powodzenia w następnym etapie Daria :)

gru 03 2014

Najpiękniejsza ozdoba choinkowa

Podajemy wyniki konkursu na najpiękniejszą ozdobę choinkową: I miejsce – Patrycja Paszotta z kl. 2e; wyróżnienie – Kamil Wiśniewski z kl. 2f. Gratulujemy!

lis 28 2014

Kiermasz bożonarodzeniowy

DSC06139
Kiermasz ozdób świątecznych odbył się 2 grudnia 2014 r. w czasie spotkania z rodzicami. Ozdoby zostały wykonane w ramach projektu edukacyjnego, pracy koła plastyczno – technicznego oraz zajęć technicznych.
Na kiermaszu dostępne były: aniołki, ozdoby choinkowe, stroiki, szopki, ozdobne butelki, pierniczki.

Starsze posty «