mar 12 2014

ROK 2014 – ROKIEM 50-LECIA SZKOŁY

Important!

W tym roku mija 50 lat od powstania naszej placówki.
22 października 2014 r. odbyły się uroczyste obchody 50-lecia szkoły.
Galeria zdjęć z uroczystości
Historia Szkoły 21

wrz 08 2013

ELEKTRONICZNY DZIENNIK LEKCYJNY

Important!

ZALOGUJ SIĘ DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

lis 21 2014

Najbliższe zebrania z rodzicami

Informujemy o zmianie terminu zebrań z rodzicami. Najbliższe zebrania odbędą się we wtorek 2 grudnia 2014 r . o godz. 17.00, a nie jak było wcześniej ustalone 25 listopada. Zapraszamy.

lis 21 2014

Nasz wielki „Orlik”

Piłki

Chwalimy się: wczoraj dyrektor Wydziału Edukacji p. Janusz Pleskot wyróżnił nasze boisko „Orlik” za największą aktywność w zawodach i turniejach organizowanych przez Gminę Miasta Torunia. Szkoła otrzymała zestaw nowych piłek. Gratulujemy zaangażowania animatorom na naszych boiskach – panom:  Andrzejowi Smardzewskiemu i Jaromirowi Świerczewskiemu oraz dzikim drużynom z naszego „Orlika”.

lis 14 2014

Stypendium socjalne – odbiór decyzji

Drodzy Rodzice i Uczniowie!!!

W dniach 17-21 listopada 2014 roku w godz. 8.00 – 15.00 w sekretariacie gimnazjum należy odbierać decyzje administracyjne w sprawie przyznania stypendium szkolnego za okres wrzesień-grudzień 2014 r.

Proszę zabrać ze sobą dowód tożsamości ! Czytaj wpis

lis 04 2014

Projekt „Nasz Przyjaciel Robot”

Zapraszamy do udziału w projekcie „Nasz Przyjaciel Robot – Mechatronika innowacyjnym narzędziem sukcesów edukacyjnych dla toruńskich gimnazjów”. Jest wiele ciekawych form zajęć dla uczniów zainteresowanych tą tematyką. Więcej informacji tutaj i na stronie www.gimnr3.pl (zakładka Projekt Robot)

lis 04 2014

Klasy II w Młynie Wiedzy

Klasy drugie pod opieką nauczycieli wybrały się w czwartek 30 października 2014 r. do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy  w Toruniu. Jest to wyjątkowe miejsce edukacyjne, które poprzez zabawę prezentuje wybrane problemy z różnych dziedzin nauki i techniki. Interaktywne wystawy, pokazy i własne formy działania zainspirowały naszą młodzież. Zdjęcia z wydarzenia.

paź 30 2014

Dziewczyna na medal!

Oli medal

Uczennica naszego gimnazjum Aleksandra Mienik z kl. 2c zajęła I miejsce
w biegu na 1200 m dziewcząt w sopockich zawodach Verve 10k Run Sopot 2014, które odbyły się 12 października. Duuuuuże gratulacje Ola!

paź 27 2014

Jubileusz Szkoły 21

Gim21

50 lat za nami! Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji TVTorun z naszego Jubileuszu (kliknij), relacji i galerii zdjęć zawartych w Toruńskim Serwisie Samorządowym (kliknij) oraz szkolnej galerii zdjęć.

paź 21 2014

Relacja z Tygodnia Świadomości Dysleksji

Tydzień Świadomości Dysleksji za nami. Zapraszamy do galerii zdjęć i relacji z wydarzenia  :-P .

paź 14 2014

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Pani Dyrektor Ewa Rojewska
uhonorowała następujących nauczycieli i pracowników Gimnazjum nr 21
Nagrodą Dyrektora Szkoły:

Panią wicedyrektor Annę Kużel
Panią Magdalenę Kamińską
Panią Małgorzatę Prinz
Panią Weronikę Sarwę
Panią Marię Springer
zespół nauczycieli w składzie:
Pani Ilona Kulik, Pani Izabela Kamińska-Smolarek, Pan Wojciech Olszewski
Panią Ewę Stawicką
Panią Marzannę Fuhrmann
Pana Romana Milasa
Pana Edwarda Kryczkę

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała
Pani Izabela Kamińska-Smolarek

Zdjęcia z wydarzenia

paź 13 2014

15 października odbędzie się Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2014/2015

W środę 15 października, grupa uczniów naszego gimnazjum weźmie udział w uroczystym rozpoczęciu sportowego roku szkolnego 2014/2015. Po raz pierwszy toruńska młodzież stanie na płycie nowej hali sportowej przy ulicy Bema, na której odbywać się będą m.innymi zawody lekkoatletyczne. Wraz z opiekunami przemaszerują z transparentami z logo swojej szkoły, odśpiewają hymn państwowy i rozpoczną sportową rywalizację, uczestnicząc w biegu sztafetowym 4x200m ( 2 dziewczynki i 2 chłopców) Przed nami seria zawodów. Liczymy na waszą aktywność, wolę walki z zachowaniem zasad fair play.

Pamietajcie: nasz szkolny program,, Żyj zdrowo na sportowo” stworzyliśmy dla Was. Kto w tym roku zdobędzie tytuł najbardziej usportowionej klasy, a kto będzie najlepszym sportowcem i sportsmenką naszej szkoły? Zbierajcie punkty za każdą aktywność i wygrywajcie!! (przeczytajcie regulamin naszego programu).

Ze sportowymi pozdrowieniami nauczyciele wychowania fizycznego

Starsze posty «